Telefon: +420 607 080 410 | Email: omsznojmo@seznam.cz | Adresa: Pražská 46, 669 02 Znojmo | ČÚ: 261212829/0300 | IČ: 67777937 | Datová schránka: 

 

 

Nácvik na zkoušky z norování: od 13.dubna každou sobotu, od 10.00 hod. do 12.00 hod. Po domluvě se správcem nory Zdeňkem Veselým – mobil 773557796

Mé toulky za zvěří 2023

ČESKOMORAVSKÁ MYSLIVECKÁ JEDNOTA,
OKRESNÍ MYSLIVECKÝ SPOLEK ZNOJMO
za přispění
Jihomoravské sdružení pro přírodu a myslivost, o.p.s.
uveřejňují
Výsledkovou listinu XXI. ročníku dětské výtvarné soutěže
„MÉ TOULKY ZA ZVĚŘÍ - 2023“

 

1. kategorie děti do 6 let/MŠ/:

1.místo-Lea Sklenská MŠ Rudoleckého Znojmo „Veverka se chystá na zimu“

2.místo-Jakub Koubek MŠ Višňové -bez názvu

3.místo-Mikuláš Burjan ZŠ a MŠ Jezeřany - Maršovice – „Jelen v lese“

3.místo-Nina Ambrozková MŠ Náměstí Republiky Znojmo – „Liška v noci“

ČU-Alžběta Lengálová - MŠ Rudoleckého Znojmo – „Když i ježek sbírá listí“

ČU-Jana Molíková -MŠ a ZŠ Višňové - bez názvu

ČU-Otakar Kafka MŠ Náměstí Republiky Znojmo – „Kde hledat medvěda „

ČU-Vanesa Krbálková -MŠ a ZŠ Višňové - bez názvu

ČU-Dušan Móča ZŠ a MŠ Jezeřany - Maršovice – „Datel-doktor lesní“

ČU-Kryštof Tichý ZŠ a MŠ Jezeřany - Maršovice – „Skřivan vítá jaro“

 

2. kategorie /děti 6-8 let/:

1.místo Angelina Pavliuk ZŠ Václavské náměstí Znojmo „Tichošlapka liška v zimě“

2.místo Karolína Novotná ZŠ a MŠ Jezeřany- Maršovice „U rybníčka„

3.místo Klára Tkadlecová ZŠ Prosiměřice „Jak jsem viděla lišku“

ČU Evelina Rjabak ZŠ Václavské náměstí-Jubilejní park bez názvu

ČU Alžběta Křivánková ZŠ Václavské náměstí - Jubilejní park bez názvu

ČU Patrik Čada ZŠ Václavské náměstí -Jubilejní park bez názvu

 

3. kategorie /děti 9-12 let/:

1.místo Michaela Vodáková ZŠ a MŠ Jezeřany-Maršovice „Vlk vyjící na měsíc“

2.místo Jeremiáš Bocek ZŠ Mládeže-Znojmo „ Lasice Kolčava Mezi Stromy“

3.místo Ema Látalová ZŠ a MŠ Višňové bez názvu

3.místo Tereza Bártíková ZŠ Mládeže-Znojmo „V lese je krásně“

Ču Anna Stehlíková ZŠ Mládeže-Znojmo Sova na větvi

Ču Ema Peřinková ZŠ Mládeže-Znojmo Sluneční paprsky

Ču Virginie Koreczká ZŠ a MŠ Vrbovec bez názvu

 

4. kategorie /děti 13-15 let/:

1.místo Kateřina Valentová ZŠ Mládež Znojmo „Káně Lesní“

1.místo Nela Jelínková ZŠ a MŠ Jevišovice „Setkání s jelenem “

2.místo Žaneta Procházková ZŠ Mládež - Znojmo „Vážení, procestujeme NP Podyjí“

ČU Klára Bartoňková ZŠ Mládež - Znojmo „S Charlím na procházce“

 

 

V letošním roce se soutěže zúčastnilo 20 škol okresu Znojmo a jedna škola z
okresu Břeclav s celkem 122 pracemi.
Porota měla již tradičně těžký úkol vybrat z pestré škály výtvarných prací ty nejlepší,
přičemž se soustředila na díla, ze kterých vyzařovalo dětské pojetí chápání přírody.
Nenechte si ujít možnost shlédnout výběr nejlepších prací při příležitosti

 

„Výstavy trofejí Moravskokrumlovska“
v prostorách Kulturního domu v Kubšicích
ve dnech 21.-23.4.2023,
kde také v sobotu 22.4.2023 budou ve 12,00 hod.
oceněni přítomní vítězové výtvarné soutěže.

 

Vítězové, kteří si ocenění nebudou moci osobně převzít při této akci,
si je mohou posléze vyzvednout na základě předchozí telefonické domluvy
v úřední dny (pondělí nebo středa – mezi 7,00-15,00 hod.) na adrese:
Okresní myslivecký spolek Znojmo,
Znojmo ulice Pražská 3546/46, 4. patro - kancelář číslo 422, tel: +420 607 080 410
Pořadatelé děkují pedagogům za odborné vedení svých svěřenců
a umožnění mladým výtvarníkům prezentovat své práce v soutěži "Mé toulky za zvěří"
a přejí všem mnoho úspěchů a radosti z další tvůrčí práce.

 

Oceněné práce si můžete prohlédnout
na internetových stránkách
OMS Znojmo – adresa:
https://znojmo.cmmj.cz/me-toulky-za-zveri-2023